banner292
banner298

Emniyet'ten Koop ve Taksicilere Eğitim!

Pamukova Emniyet Müdürlüğü Pamukova Koop ve Taksi şoförlerine eğitim semineri verdi.

Emniyet'ten Koop ve Taksicilere Eğitim!
Pamukova Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ve Sakarya Trafik Denetleme Büro Amirliği ortaklaşa Pamukova Koop ve Taksicilere eğitim semineri verdiler.

Verilen eğitim seminerinde Bölge Trafik Eğitim Bürosu Memuru Fethi İzgi tarafından, Trafik ve Trafik Güvenliği, Şoför- Müşteri ilişkileri, Kılık Kıyafet-Duraklar-Fazla yolcu alınmaması gibi konular slayt eşliğinde şoförlere anlatıldı.

Pamukova Emniyet Müdürü Yüksel Usta verilen eğitim seminerinin şoförleri bilinçlendirmek eksik kalınan hususlarda bilgi sahibi olmalarını sağlamak olduğunu belirterek " Amacımız değişen toplu taşımacılığa Pamukova da ki toplu taşıma Şoförler ininde ayak uydurmasını sağlamak. Hem Şoförlerimiz hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak tedbirlerin alınması kaliteli bir toplu taşımacılıkta en önemli unsurlardan birisidir. Bu maksatla Şoför arkadaşlarımızı bilgilendirmek amacı ile bu eğitim seminerini düzenledik.Şoför arkadaşlarımızın gösterdiği ilgi bizi memnun etti. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.Pamukova Koop Başkanı Hulisi Ayva ise Emniyet Müdürü Yüksel Usta ve personele teşekkür ederek " Yararlı bir eğitim semineri oldu. Biz eksiklerimizi noksanlarımız gördük. Amacımız Sakarya da toplu taşımada örnek bir ilçe olmak. Bunun için gerekli tedbirleri alıyoruz. Bundan sonra da almaya devam edeceğiz" dedi.

Görsel olarak anlatılan konular da Şoförlerin yaptığı hatalar eğitim seminerini takip eden Şoförlerin zaman zaman tebessümüne neden oldu. Yapılan hataları video çekimlerinde gören Şoförler bazen bu hataları kendilerinin de yaptığını, eğitim seminerinin kendileri için faydalı olduğunu söylediler.

Pamukova Emniyet Müdürlüğün de Pamukova Koop ve Taksicilere verilen eğitim semineri bir yaklaşık üç saat sürdü.


Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300