Ekrem Yüce Pamukova İçin Verdiği Sözleri Tutuyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yerel seçim öncesi Pamukova’ya verdiği sözleri bir bir bir tutuyor..

Ekrem Yüce Pamukova İçin Verdiği Sözleri Tutuyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce 31 Mart yerel seçimleri öncesi Pamukova’da sıcak asfalt atılmayan mahallelerin sıcak asfalta kavuşacağız sözünü vermişti.

Yüce 31 Mart yerel seçimlerin de Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilir seçilmez öncelikle söz verdiği Çardak Mahallesi yolunu daha sonrada, Eğriçay ve Karapınar Mahalle yollarına sıcak asfalt çalışması yaptırarak Pamukovalılara verdiği sözü tuttu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce’nin Pamukova’ya verdiği sözleri bir bir yerine getirmesi Pamukovalı vatandaşlarca memnuniyetle karşılanırken, Yüce’nin yerel seçim çalışmalarında “ Eve lazım olan camiye haramdır “sözleri ile önceliği Pamukova ve Geyve İlçelerine vereceğini işaretini vermişti. Pamovuka ise 31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 67.5 oy oranı ile Ekrem Yüce'ye destek vermişti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
İmk
İmk - 5 ay Önce

Asfalt karapınar atılıyor ama Karapınar dışındaki taşocağinın önünden başlamak niye tamam orayada lazım ihtiyaç ise hemen alt tarafındaki toz olan yola niye asfalt yok çiftçi yok taşocakcıya var öylemi.madem daşocaği asfalt atılan Karapınar için kullansın insan zarar versin Allah göstermesin kaza olursa?hem toz bitecek hem çevre yolu olacak daha doğrusu değilmi değirmen yolu asfalt istiyoruz olmazsa bu yol KAPATACAĞİZ ozaman zarar neymiş herkes görecek.yol resmî değil diyorlar nasılsa herkes ceksin zararı öyleyse

PAMUKOVALI
PAMUKOVALI - 5 ay Önce

KARAPINAR MH 1 SOKAKTAN İBRARET DEĞİLDİR.
1 YOL BÜYÜKŞEHİR YOLU 1 YOL PAMUKOVA BELEDİYESİ YOLU GİBİ BAHANELERLE GÖZ BOYAMAK İÇİN ASFALT ATIP GEÇİYORSUNUZ. DİĞER SOKAKLAR YİNE ÇAMUR YİNE ÇUKUR.

Furkan Bıyık
Furkan Bıyık - 5 ay Önce

Bakalım ben nezama camdan dışarı baksam mıcırlı bozuk biryol görüyorum inşAllah mahallemiz de asfalt çalışmasını başladığını görürüm