banner303

Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Otobüsler Kaldırılacak

Pamukova Belediyesi tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı açılış - temel atma töreni ve belediye başkanları aday tanıtım programına otobüsler kaldırılacak.

PamukovaMedya.Com
Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Otobüsler Kaldırılacak

Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan 13 Ocak Pazar Günü Saat15:00'da Serdivan Kapalı Spor salolunda düzenlenecek olan açılış, temel atma ve Ak Parti Sakarya İlçeleri Belediye Başkan Adayları tanıtım töreni için Sakarya'ya gelecek.

Otobüsler Kaldırılacak

Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı bu büyük buluşmaya katılmak isteyen Pamukovalılar için Pamukova Belediyesi tarafından belediye önünden saat 12:00'da otobüsler kaldırılacak.

Belediye sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada " AZİZ KARDEŞLERİMİZ, SEVGİLİ PAMUKOVALILAR, DEĞERLİ KÖYLÜLERİMİZ;

13 OCAK PAZAR GÜNÜ CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEY, İLİMİZDE AÇILIŞ- TEMEL ATMA TÖRENİ VE BELEDİYE BAŞKANLARI ADAY TANITIM PROGRAMINA KATILARAK, SERDİVAN KAPALI SPOR SALONUNDA SİZ DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZE HİTAP EDECEKLERDİR. BAY - BAYAN TÜM PAMUKOVALI HEMŞEHRİLERİMİZ VE KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR.

N O T : CUMHURBAŞKANIMIZIN PROGRAMINA KATILMAK ÜZERE BELEDİYEMİZ TARAFINDAN, BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDEN SAAT:12.00’DE OTOBÜSLER KALDIRILACAKTIR. TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR. " denildi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE