Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce Pamukova'ya Geldi

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, Pamukova da Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce Pamukova'ya Geldi

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Pamukova programınnda önce PamukovaBelediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Adayı Yüce'nin Belediye Başkanı Cevat Keser'i ziyaretinde AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik ve yönetimi, meclis üyeleri, STK Temsilcileri ve muhtarlar yer aldı. Başkan Adayı Ekrem Yüce, Pamukova için çok çalışacaklarını ifade ederek, Pamukovalı vatandaşlara destek ve ilgileri için teşekkür etti.

İnancımız tam

Başkan Adayı Ekrem Yüce'yi Pamukova'da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, "Ekrem Yüce bizim ağabeyimiz, kardeşimizdir. Yöremizin, bölgemizin insanıdır. Sakaryamızıyın gelişimi için çok çalışacağına ve güzel projeleri hayata geçireceğine olan inancımız tamdır. 31 Mart seçimleri ülkemizin bekası için çok önemlidir. Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız Ekrem Yüce'yi Pamukovalı hemşehrileri çok seviyor ve destekliyor" dedi. Pamukova'da çok güzel hizmetlerimiz olacak Mümbit toprakları, tarımsal faaliyetleri ve gelişen trendi ile Pamukova'nın Sakarya'nın önemli ilçelerinden biri olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bu güzel ilçemiz ve şehrimiz için çok güzel hizmetler ve projeler hayata geçireceğiz. Şehrimizin avantajlarını en iyi şekilde değerlendirerek Sakarya'yı marka şehirler arasına taşıyacağız. İnşallah Pamukova ilçemiz için de çok çalışacak, daha güzel ve farklı bir Pamukova oluşturacağız" diye konuştu.

Hizmet yolculuğu devam edecek

Başkan Adayı Ekrem Yüce, " Pamukova'nın otopark sorununu, 1000 araçlık iki katlı otopark projesi ile çözeceğiz. Mahallelerimizde asfaltlanmayan mahalle kalmayacak. Ben Güneyin çocuğuyum. Geyve Çengel köyünde doğdum, Pamukova'da okudum. Geyve, Pamukova, Taraklı Ekrem Yüce'nin sevdasısır. Güzel İlçelerimin beni en güçlü şekilde destekleyeceklerine inanıyorum. Gücümüzü milletimizden alarak hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Bu noktada Pamukovalı hemşehrilerimizin de destek ve dualarını bekliyorum" dedi. Ekrem Yüca daha sonra muhtarlar ile yemekte buluşmak için Pamukova belediyesinden ayrılırken, vatandaşların sevgi gösterisi ile karşılaştı. Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, AK Parti İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip ve muhtarların yer aldığı buluşmada Başkan Adayı Ekrem Yüce, Pamukova'da birlik ve beraberlik içerisinde çok önemli çalışmalar gerçekleştireceklerini dile getirdi.

Hedef yüzde 70

Pamukova Muhtarlar Dernek Başkanı Recep Garip'in selamlama konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkanı Cevat Keser, "Başkan Adayımız Ekrem Yüce'nin ilçemizde çok güzel hizmetler gerçekleştireceğine inanıyoruz. Biz her dönem gönül belediyeciliğini, gönül hizmetini yaptık. Bundan sonra da gönlü güzel insan Ekrem Yüce ile birlikte gerçekleştireceğiz. 31 Mart seçimlerinde yüzde 70 oy oranı hedefliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği ilkelerle birlikte başarıya ulaşacağız" dedi.

Örnek gösterilen bir ilçe olacak

Toplantıya katılım gösteren tüm muhtarlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bugün Pamukova'yı ziyaret edip hem yeniden Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Cevat Keser'i tebrik edelim hem de siz değerli muhtarlarımızla buluşalım istedik. 31 Mart seçimlerinin ardından çok daha farklı ve güzel bir Pamukova düşlüyoruz. Sakaryamızın güney bölgesi çok verimli ve mümbit topraklara sahip. Bu birliktelikle çok güzel işler yapacağımıza inancım tam. İlk olarak tüm gönüllere dokunacağız. Gönül köprüleri kuracağız. İlçe başkanımızla, belediye başkanımızla, muhtarlarımızla tam uyum içerisinde olacak, Pamukova'yı daha iyi bir noktaya taşıyacağız. Sizlerin destekleriyle inşallah Pamukova örnek gösterilen bir ilçe haline gelecek" dedi.

Yüce, Muhtarlardan istekte bulundu..

Yüce, Muhatarlardan birde istekte bulunarak. Her Muhatradan Mahalleleri, Pamukova  ve Sakarya için neyi hayal ettikleri nelerin yapılmasını istediklerini bir bir yazıp Ak Parti İlçe Başkanı vasıtası ile kendisine ulaştırılmasını istedi.  AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Pamukova İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. İlçe Başkanı olarak atanan Aziz Burak Çelik'e başarı dileklerini ileten Başkan Adayı Ekrem Yüce, Pamukova'dan yüksek bir oy oranı beklediklerinin altını çizdi. 

Çok çalışacağız

AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce'ye teşkilatımıza hoşgeldiniz diyor, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağımızı ifade ediyorum. Hedefimiz tüm kademelerimizle birlikte Sakarya'da başarılı ilçeler arasına katılmak hatta birinci olmak için çok çalışacağız" dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce daha sonra İlçeden ayrıldı.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖZ AKPARTİLİLER
ÖZ AKPARTİLİLER - 8 ay Önce

BAŞKANLIK ELDEN GİDEYAAH PAMUKOVAYA GÜVEN GELEYAAH HUZUR GELEYAAHH