Başkan Cevat Keser Çalışan Personele Baklava İkram Etti

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, yol çalışmasındaki personele baklava hediye etti.

Başkan Cevat Keser Çalışan Personele Baklava İkram Etti

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser yol yapımı devam eden yerlerde çalışmaları yerinde inceledi.

Pamukova Belediyesi Fen işleri müdürlüğü tarafından Mesruriye Mahallesi bağlatın yolu onarım çalışmaları iki gündür devam ediyor.

Bağlantı yolu çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Cevat Keser yol yapım çalışmasının yerinde incelerken çalışan personele ise güzel ikramda bulundu.

Personele Baklava İkram Etti

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser yol yapımında çalışan personeline kendi elleriyle bir tepsi baklava ikram etti. Başkan Keser ayrıca yaptığı açıklamada “ Ekiplerimiz İlçemiz Mesururiye Mahallesi bağlantı yolu sıcak asfalt yama çalışmaları devam ettiler. Çalışmaları yerinde takip ederek, çalışmalarda görev alan personellerimize baklava ikram ektik. Yapmış olduğumuz hizmetlerde en büyük desteği gördüğümüz, hizmet adamı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Zeki TOÇOĞLU'na teşekkür ediyorum. Uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürerek, birlikte daha nice büyük hizmetleri yerine getireceğimizden şüphem yoktur. ” dedi.

Pınarlı - Bacı Mahallesine Ziyaret

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, daha sonra Pınarlı - Bacı Mahallelerini ziyaret ederek gereken ihtiyaçları ve yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlarla ve muhtarlarla konuştu. Daha sonra D-650 yol kenarında bulunan sergi esnafını ziyaret etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 21:00
YORUM EKLE