Ak Parti Eski İlçe Başkanı Hüseyin Şen Yoğun Bakımda

Ak Parti Pamukova Eski İlçe Başkanı Hüseyin Şen rahatsızlanıp Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. 49 yaşındaki Şen daha sonra Yalova'ya sevk edildi.

Ak Parti Eski İlçe Başkanı Hüseyin Şen Yoğun Bakımda

Ak Parti Pamukova ilçe başkanlığı yapan  Ak Parti kurucularından Hüseyin Şen bugün öğle saatlerinde Hüseyinli köyündeki evinde rahatsızlandı.Yere düşen 44 yaşındaki Şen şuuru kapalı olarak ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Burada  yapılan ilk muayene sonrasında Şen, tedbir amaçlı olarak ta uyutuldu. Şen'in rahatsızlığına teşhis konamazken, gece geç saatlerde 112 ambulans ile Yalova'ya sevk edildi.

Ak Parti eski ilçe Başkanı Şen'in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Gürsel Işık,Ak Parti İll Başkanı Fevzi Kılıç,eski milletvekili Ali İnci, partililer ve yakınları hastaneye gelerek  Şen'in sağlık durumu hakkında bilgi aldılar.

Son gelen bilgilere göre Hüseyin Şen'in Yalova da yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği, uyutulmaya devam edildiği ve sağlık durumunda şu anda endişe edilecek bir şeyin olmadığı ifade edildi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin kocabiyik
Şahin kocabiyik - 10 ay Önce

Allahım acil şifalar versin inşAllah Rabbim ailesine bağışlasın

aa
aa - 10 ay Önce

Sayın Şen'e çok geçmiş olsun dileklerimi iletir, ailesine bu zorlu süreçte sabırlar dilerim. Saygılarımla, yorumumu okuyan herkese teşekkürler.

şimşek
şimşek - 10 ay Önce

acil şifalar dilerim

Tevfik sahin
Tevfik sahin - 9 ay Önce

ALLAH acil sifalar versin du alarimiz seninle huseyin kardesim