banner292
banner298

AGD Ecdatlarımızla Buluşturuyor

Anadolu Gençlik Derneği Pamukova Şubesi 55 kişi ile Çanakkaleye hareket etti.

AGD Ecdatlarımızla Buluşturuyor

Anadolu Gençlik Derneği Pamukova Şubesi Kurtuluş Savaşı destanının yazıldığı cephelerden birisi olan Çanakkale`nin Gelibolu bölgesine gezi düzenledi. Pamukova dan ilk kafile 55 kişi ile dün akşam yola çıktı.

Anadolu Gençlik Derneği Pamukova Şubesi Başkanı Haydar Atmaca, AGD'nin tüm yurt sathında düzenlediği gezide binlerce otobüsün bu gün Çanakkalede olacağını söyledi.

Atmaca AGD oalarak öncelikli görevlerinden bir tanesinin de Çanakkale şuurunun günümüz gençliğine aktarmak olduğunu söyleyerek " Bu münasebetle Türkiye genelin de, taşradan şehirlere kadar Çanakkale Zaferiyle ilgili programlar tertipledik. Aziz şehitlerimizi hatim kampanyaları ile yad edip tüm teşkilatlarımızı Çanakkalede buluşturarak bu programları taçlandırıyoruz.

Çanakkale’ye hiç gitmemiş olanları, ya da gidip de o manevi duyguları tekrar yaşamak isteyen kardeşlerimizi bu imkanı sağlamak için AGD olarak tüm Türkiye yi kapsayacak böyle bir gezi planladık. Çanakkale ile ilgili programlarımız her yıl artarak devem edecektir" dedi.

Atmaca, Çanakkale gezilerinin talepler doğrultusunda nisan ayı içinde de devam edeceğini söyledi. Çanakkale gezilerine katılmak isteyen Pamukovalılar AGD Şubesine şahsen başvurabilecek veya 0 544 5513554 numaralı telefondan bilgi alabilecekler.YORUM EKLE

banner300