Pamukova Meslek Lisesi Dart Yarışmasında Birinci Oldu

Sakarya Okul Sporları Gençler Dart İl Birinciliği Müsabakalarında Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Birinci Oldu.

Pamukova Meslek Lisesi Dart Yarışmasında Birinci Oldu

Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dört yıldır üst üste birinci olmaya devam ediyor.

4 yıldır şampiyonlar

Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 21 - 22 Mart tarihleri arasında Sakarya okul sporları gençler Sart il birinciliği müsabakalarında kız ve erkek takımları katılan 32 takım arasından namağlup şampiyon olmayı başardı.

Ömer Alan, Fatih Bozan, Emirhan Avcı, Bedirhan Köse, ve Melih Korkmazdan oluşan erkek takımıyla ve Enise Sert, Eda Çetin, Merve İşbilir, Selenay Yörük ve İlayda Zağlı dan oluşan kız dart takımı müthiş bir mücadelenin ardından namağlup olarak Sakarya Dart Şampiyonası İl birincisi oldular.

Alınan bu başarının ardından Pamukova Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi takımları 2018 Mayıs ayı içeresinde Sinop veya Denizli de düzenlenecek olan bölge finallerinde Sakarya ilimizi temsil edecekler.

Pamukova Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Osman Aydın, gece gündüz çalışarak bu başarı getiren beden eğitimi öğretmeni ve Dart Antrenörü Taylan Güngören'i ve sporcularını tebrik etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE