Eğitim:
Pamukova Anadolu İHL'den Büyük Başarı
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği ve Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesinin organize ettiği Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması Akyazı’da yapıldı.

Sakarya İl ve İlçelerindeki tüm İmam-Hatiplerin katılımıyla gerçekleşen Şiir, Hitabet, Musiki ve Bilgi yarışması 4 kategoride gerçekleşirken, yarışmaya Pamukova Anadolu İmam-Hatip Lisesi Bilgi ve Musiki dallarında katıldı. 

Sakarya’dan 4 okulun yarıştığı Arapça Musiki Yarışmasında Nilüfer Bilal, Ayşe Kurt, Esra Eş’ten Oluşan, Yarışma Ekibi İle Pamukova Anadolu İHL Sakarya 1.si oldu.

Yine Sakarya'da 9 okulun katıldığı arapça bilgi yarışmasında öğrencilerimiz Abdulkadir Şavlı, Şehadet Doğan, Adem Kıraner ve Betül Küçükdoğan’dan oluşan Pamukova Anadolu İHL ekibi Sakarya’da 3. olmayı başardı.

Musiki Yarışmasında birinci olan Pamukova Anadolu İHL Musiki Ekibi Sakarya'yı Türkiye genelinde düzenlenecek olan yarışmada temsil etmeye devam edecek.Haber Kaynağı: PamukovaMedya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mustafa Kamiloğlu 2 yıl önce

pamukova anadolu imam-hatip lisesi öğrencilerini, velilerini öğretmenlerini tebrik ediyor, nice başarılar diliyorum.

Misafir Avatar
AHMET ŞEN 2 yıl önce

bu başarinizdan dolayi okul i̇daresi̇ni̇ ve çok kiymetli̇ öğreci̇leri̇mi̇zi̇ tebri̇k edi̇yorum i̇mamhati̇p demek başari demekti̇r.

Misafir Avatar
TEBRİKLER 2 yıl önce

sakarya ilindeki̇ tüm ihl okullarinin katildiği bir yarişmada elde edilen sonuçlar pamukova anadolu ihl için büyük bir başaridir, öğrencilerimize türkiye genelinde yapilacak yarişmada başarilar diler, başarida emeği olan herkesi öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ederiz...
''pimder (pamukova ihl mezun ve mensuplari derneği) yönetimi''

banner237
banner233

Pamukova'da Çevre Bilinci ve İsraf Konulu Seminer...
Pamukova Halk Eğitimi Merkezi ve ÇEKÜD’ün ortaklaşa hazırlamış olduğu Çevre Bilinci ve İsraf Konulu...

Haberi Oku