banner292
banner298

Özel Mefkûre Kolejleri'nde Bursluluk Sınavı Yapılacak

Sakarya'nın öncü okullarından Özel Mefkûre Kolejlerinde 2. 3. 4. 5. 6. ve 7. sınıflara yönelik bursluluk sınavı yapılacak.

Özel Mefkûre Kolejleri'nde Bursluluk Sınavı Yapılacak

Sakarya'nın öncü okullarından Özel Mefkûre Kolejlerinde 2. 3. 4. 5. 6. ve  7. sınıflara yönelik bursluluk sınavı yapılacak.

Öğrencilerin her zaman yanında bulunan Özel Mefkûre Kolejleri 17 Şubat 2018 Cumartesi günü 2. 3. 4. 5. 6. ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik olarak bursluluk sınavı gerçekleştirilecek.

Mefkûre Ortaokulu Müdürü Fatih ÖZBAYRAKTAR sınav ile ilgili yaptığı açıklamada " Mefkûre Kolejleri 2018 Bursluluk Sınavı başvuruları başladı. Her yıl yaklaşık 5.000 öğrencinin katıldığı bursluluk sınavına Pamukova ve Geyve ilçelerimizden yoğun katılım var. Mefkûre Kolejleri olarak eğitimde Sakarya’nın tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Sınava katılacak tüm öğrencilere başarılar dilerim." dedi.

Başvurular internet üzerinden hızlıca yapılabilmektedir. Sınav başvurusu www.mefkurekolejleri.com adresinden yapılabilmektedir.

SINAVA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 23:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehtap Duman
Mehtap Duman - 1 ay Önce

17 Subat cumartesi gunu bursluk sinavina kayit yaptiramiyorum sifre istiyor fakat benim sifrem yok lutfen yardim ederseniz sevinirim iyi calismalar...